Parti

Kategori: Şarkı Sözleri

VERSE 1
Pis yanımı görmek ister misin? İstersen o üstün pislenmesin ama.. Sis perdesi çekik hislerdesin, açık ve soğuk denizlerdesin.
Kim kimin kızı, kim kimin annesi? Kim kimin aşkı, beşik kertmesi? Ve izlenmesi ona rant getiriyor, buna kimisi yara, kimisi sistem desin.
Yetenek avcıları beni biliyor mu? Yeni biriyim ve bana deli deniyor mu? Vakit geri geliyor mu, nakit cebe giriyor mu? Panik ediyor, nerede bu kalitenin yolu?
Lan Hande bi sus be, beni geriyorsun! Her yerde bi klibin deli ediyorsun beni. Sana taktım diye sinirleniyorsun ama biliyorum ki yine de beni seviyorsun..
Aslında daha rap’i yeni deniyorum, senin mucize dediğine kelime diyorum. Her saniye başında yenileniyorum ve yoruldum her b*ka sevinemiyorum.
Rap semineri moruk, içerisi deli dolu. Moda ikonu mu olalım ki biraz elit olup? Bu Cool J, Daddy Kane, Eminem’in yolu, biz de yürüyoruz ve bu yol benim evim olur.

VERSE 2
Hadise benimle dans et! Çakma Beyonce’miz erkeğe hasret. Erkeğin has rapi duyduğun. Azmettirici bir hareket değil bu.. -dans et-
Çekince altıma siyah bi Mustang, atlama kucağıma ve biraz sabret. Yüksek potanıza üçlük basket. Bizi durduramayacaksın vazgeç.
Yenildim kendime kaç kez ama beni sadece ben yenebilirim kardeş. Kanıt istiyosan al geç PC başına ve hırsına bas geç.
Bi Süperstar bi Sanchez, kapşonu çek, kulaklığını tak gez. Sokaklar adres, kulakta tam ses hiphop ve bağıra bağıra gez; F*CK PEACE!
İçince başladı parti -müzik dolu- Pac çal, yok Ricky Martin ve bi karı kesiyor gözlerimi artist bakışlarıyla galiba narsist!
Kafa matiz, vuruyo bass-tiz! Kopter istiyosan al pist! Bu tam bizlik parti! Müziği duyan zenci diyor; ”what’s this s*it?”

VERSE  3
Sahnedeyim yine canavar gibi, çok ateşliyim ama yine karalar biri beni. Dertleri belli bu aralar, cebimde para var ve bu sizi yaralar tabi ki..
Piyasa lazımsa yalaman gerekir, sonunda pay var sana da. Kaç kişi hakkaten hayran sanata? Endüstri değil hayvan barınağı sanki!
G*tlerini sallar ama ağır gelir bir erkek bakınca ‘abaza’, lanet b*ktan nameni sana zahmet kes. Gerçeği gözümde arasan bulcan.
Korktuğum tek şey yarasa ve aptal sitcomlar. Beni bana sat.. Bu sorun değil ki sadece parasal, huzura kavuşcan TV’yi kapasan..
Paşalar gibi baş aşağı gidin. Yaşayan bilir, Neşet Abi’nin Faça Şahin’i yapar alemi. Acaba biri taş atar mı ki? Başaran biziz, avatar gibi bakacan demi k*ltaaaak!
Küfredince bana kızman komik, köşene çekil be karışma. İster taşırım cebimde rızla ister klip çekerim bi kızla.
Ve sesim yayılıyorken böyle hızla b*k at bu büyük bi fırsat senin için. Yanlış bütün şu kıstaslar gel partime müzikle ıslan hadi!

NAKARAT
E hadi, sallan başladı parti! Bunu sevmiyorsun dimi adi? Yine yazmaya geldik tarih, ey ahali!
Hadi sallan başladı parti! İçip aptallaşmanın saati! Hepinizi bekliyor Fatih, ey ahali!
Bu parti tek gecelik, al bi tekli sarıp aç kafanı! Bu müzik antidepresan!
Bu parti tek gecelik, al bu rapçi kanı! Çek içine bu dumanı, partimiz devam!

One thought on “Parti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>